IKIGAI

Kategorie kursu:

Czy zastanawiałaś się kiedyś nad tym po co tu jesteś? Jaki jest sens Twojego życia? Co sprawia, że jesteś naprawdę szczęśliwa i spełniona?

Jeśli poszukujesz odpowiedzi na te pytania, zapraszamy na kurs

Odkryj sens i cel swojego życia – Poznaj swoje IKIGAI

IKIGAI – Odkryj istotę swojego życia. 

W czasie kursu poznasz niezwykłą koncepcję IKIGAI, która krok po kroku pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na te pytania.

IKIGAI jest japońską metodą na określenie tego, co jest istotą naszego istnienie, czyli naszym sensem i celem życia. Mówi o tym, że jeśli żyjesz zgodnie ze swoim powołaniem, ze swoim Ikigai, doświadczasz głębokiej satysfakcji i spełnienia.

Kurs ten polecamy także coachom, terapeutom i nauczycielom, którzy chcą wspierać swoich klientów i podopiecznych w odkrywaniu ich osobistego powołania i sensu życia.

Jednym z najpiękniejszych momentów w mojej pracy coacha jest moment, w którym klient, który był do tej pory nastawiony na osiąganie materialnych celów, zadaje mi pytanie – Bożena, co to jest life purpose? Jak mam odkryć mój sens życia? Po co tu jestem? Wtedy nasza wspólna podróż wchodzi na zupełnie inny poziom, staje się fascynująca.

Bożena Wujec

 

Odkryj swoje IKIGAI. Odkryj to, co daje Ci poczucie sensu, spełnienia, sukcesu i wkładu w życie innych ludzi.

 

Witamy Cię na Kursie!

Gratulujemy, że odważyłaś się przyjrzeć się swojemu życiu i odkryć to, co przynosi Ci poczucie sensu i spełnienia.

Być może jest to coś, co w trakcie kursu odkryjesz od razu. Być może, na odkrycie swojego IKIGAI będziesz potrzebowała znacznie więcej czasu. Daj sobie tyle czasu na osobistą refleksję, ile potrzebujesz. Pytania, na które będziesz odpowiadać sobie w czasie tej wewnętrznej podróży należą do najważniejszych życiowych poszukiwań.

Zapraszamy Cię do tego, abyś realizowała ćwiczenia w kursie krok po kroku, gdyż ułożone są one w cały proces, które ostatecznie doprowadzi się do odkrycia istoty tego, po co tu jesteś.

Zapraszamy!

Struktura kursu

Filozofia IKIGAI składa się z czterech podstawowych filarów. To są cztery strefy naszego życia:

  • Twoja pasja,
  • Twoja misja,
  • Twoje powołanie,
  • Twoja profesja.

Dzięki połączenie tych obszarów życia odkryjesz to, co przynosi Ci zadowolenie, ekscytację, wygodę i satysfakcję. To, co tworzy istotę Twojego życia – Twoje IKIGAI. 

Zapraszamy do wewnętrznej podróży…