Doradztwo

Doradztwo Konsultanci INSPIRED – to wysokiej klasy specjaliści i menadżerowie, z których doświadczenia korzystamy w zależności od potrzeb konkretnego projektu. Posiadają oni szerokie doświadczenie uzyskane podczas realizacji projektów z dziedziny strategii, zasobów ludzkich, finansów i marketingu w międzynarodowych korporacjach.

Bożena Wujec

Doktorantka studiów ekonomicznych w Akademii Leona Koźmińskiego z zakresu Nauk o Zarządzaniu. Ukończyła studia magisterskie z dziedziny Filozofii na Uniwersytecie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz podyplomowe studia z Psychologii Motywacji na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada międzynarodowe uprawnienia nauczycielskie i trenerskie, jest certyfikowanym coachem ICC oraz Masterem NLP. Dotychczas prowadziła ponad 100 projektów…

Czytaj dalej…

Violetta Małota

Ukończyła SGPiS w Warszawie, Wydział Handlu Zagranicznego oraz studia podyplomowe – Zarządzanie i Marketing w Wyższej Szkole Handlowej im Koźmińskiego. Zajmowała stanowiska związane z rozwojem firmy, rozwojem pracowników, tj. Sales i Marketing Managera w zachodnich korporacjach – 3M w dziale produktów ochrony zdrowia, Novo Nordisk w dziale leków etycznych oraz w SCA w dziale produktów dla ochrony zdrowia. Kierowała zespołami projektowymi organizując rozwój ich członków.

Czytaj dalej…