Organizacja

INSPIRED działa jako grupa ekspercka powstała w 2002 roku w odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku w zakresie wspomagania rozwoju polskich przedsiębiorstw. Od 2004 roku  jest obecna na rynku Unii Europejskiej, w Azji oraz na Ukrainie.

Źródłem naszych sukcesów jest wiedza i doświadczenie ekspertów, konsultantów i trenerów, którzy będąc praktykami w swoich dziedzinach delegowani są do realizacji określonych projektów. Współpracujemy także z kadrą naukową szkół wyższych.

INSPIRED jest dynamicznie rozwijającą się, nowoczesną firmą doradczą. Ma prawną formę jednoosobowej działalności gospodarczej. Działalność koordynowana jest przez biuro organizacyjne, którego elastyczna formuła pozwala na minimalizację kosztów projektu na korzyść jakości i rozwoju oferowanych usług.

Siedziba firmy mieści się w Warszawie, regionalnie współpracujemy z liczną grupą konsultantów, którzy realizują przygotowane przez naszą firmę projekty na całym świecie.

NIP: 716 225 92 52
Regon: 015228007

Wpis do ewidencji działalności gospodarczej:

Firma INSPIRED została wpisana do rejestru ewidencji działalności gospodarczej w dniu 15.09.2002 pod numerem ewidencyjnym 296309.