Szkolenia i Coaching

Zespół trenerów i coachów będący do Państwa dyspozycji stale doskonali swoje kwalifikacje w ramach spójnej metodologii i wewnętrznego systemu rozwoju. Osoby zatrudniane w INSPIRED posiadają przygotowanie merytoryczne w kształceniu dorosłych, coachingu oraz doświadczenie zawodowe w zarządzaniu.

Bożena Wujec

Doktorantka studiów ekonomicznych w Akademii Leona Koźmińskiego z zakresu Nauk o Zarządzaniu. Ukończyła studia magisterskie z dziedziny Filozofii na Uniwersytecie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz podyplomowe studia z Psychologii Motywacji na Uniwersytecie Warszawskim. Posiada międzynarodowe uprawnienia nauczycielskie i trenerskie, jest certyfikowanym coachem ICC oraz Masterem NLP. Dotychczas prowadziła ponad 100 projektów…

Czytaj dalej…

Robert Bodner

Ukończył studia na Wydziale Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowe studia z Psychologii Zmiany Postaw i Zachowań na Uniwersytecie Warszawskim. Jest trenerem zarządzania, coachem certyfikowanym przez ICC. Posiada 18 letnie doświadczenie w pracy na rynku kapitałowym. Przez ostatnich 10 lat pełnił wysokie funkcje menadżerskie w międzynarodowych korporacjach finansowych. Jest trenerem rozwoju osobistego wykorzystującym nauki Wschodu i Zachodu.

Czytaj dalej…

Violetta Małota

Ukończyła SGPiS w Warszawie, Wydział Handlu Zagranicznego oraz studia podyplomowe – Zarządzanie i Marketing w Wyższej Szkole Handlowej im Koźmińskiego. Zajmowała stanowiska związane z rozwojem firmy, rozwojem pracowników, tj. Sales i Marketing Managera w zachodnich korporacjach – 3M w dziale produktów ochrony zdrowia, Novo Nordisk w dziale leków etycznych oraz w SCA w dziale produktów dla ochrony zdrowia. Kierowała zespołami projektowymi organizując rozwój ich członków.

Czytaj dalej…

Agnieszka Baranowska

Ukończyła studia informatyczne i pedagogiczne na Politechnice Lubelskiej. Od lat zajmuje się grafiką komputerową, projektowaniem stron internetowych i fotografią. Jest trenerem w zakresie MS Office, programów graficznych oraz programowania. Pasjonuje ją rozwój ludzkiego mózgu i sposoby wykorzystania jego możliwości.

Czytaj dalej…