Coachingowa Wyprawa do Bazy pod Annapurną

Milky Way and mountains in Nepal
Wyprawy coachingowe 21 dni Rozpoczęcie:2020-03-16
Annapurna, Narchyang, Nepal Tour Guide: Inspired Bożena Wujec

Wyprawa do bazy pod Annapurną 4170 m npm. jest jedną z najpiękniejszych widokowo tras trekkingowych, wiodącą do Sanktuarium Annapurny, niezwykłego cyrku lodowcowego otoczonego zewsząd lodowo-skalnymi ścianami ze słynną trzykilometrowej wysokości południową ścianą Annapurny. W tym himalajskim amfiteatrze szczyty są tak blisko, że wydaję się, że możemy je dotknąć. Wyprawa trwa ponad dwa tygodnie na przełomie marca i kwietnia, kiedy kwitną rododendrony.

Ideą przewodnią wyprawy jest podróż coachingowa, podróż bohatera, która w naszym przypadku będzie faktyczną wyprawą, pełną wspaniałych przygód, w kontakcie z zachwycającą naturą i przestrzenią. Będzie czas na refleksję, sesje coachingowe i ważne rozmowy. Będą nam towarzyszyli także niezwykli nepalscy przewodnicy, którzy legendarnie są ucieleśnieniem niemal wszystkich umiejętności coachingowych: komfortowego i bezpiecznego prowadzenia klienta do celu podróży.

Trasa nie jest trudna i nie przysparza problemów klimatyzacyjnych. Nie ma tras z łańcuchami, są szerokie ścieżki, w górnych partiach śnieg.

Wyprawa przeznaczona jest dla coachów oraz studentów i absolwentów naszych studiów coachingowych na ALK oraz innych zaprzyjaźnionych uczelni.
Podejmij wyzwanie!

Po więcej informacji pisz lub dzwoń:
Bożena Wujec tel. 609693699 email: bozena.wujec@inspired.pl
Edyta Urbaniak tel. 695407602 email: eur@europe.com

Inne Wyprawy