Odkryj sens swojego życia. Odkryj swoje IKIGAI

Kategorie kursu:

Czy zastanawiałaś się kiedyś nad tym po co tu jesteś? Jaki jest sens i cel Twojego życia? Co sprawia, że jesteś naprawdę szczęśliwa i spełniona?

Jeśli poszukujesz odpowiedzi na te pytania, zapraszamy na kurs IKIGAI – Odkryj sens swojego życia. 

W czasie kursu poznasz niezwykłą koncepcję IKIGAI, która krok po kroku pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na ważne pytania.

IKIGAI jest japońską metodą na określenie tego, co jest istotą naszego istnienia, czyli naszym sensem i celem życia. Mówi o tym, że jeśli żyjesz zgodnie ze swoim powołaniem, ze swoim Ikigai, doświadczasz głębokiej satysfakcji i spełnienia.

Kurs ten polecamy wszystkim osobom pragnącym nadać swojemu życiu nową jakość, znaleźć jego sens i cel. Zapraszamy także coachów, terapeutów i nauczycieli, którzy chcą wspierać swoich klientów i podopiecznych w odkrywaniu ich osobistego powołania i sensu życia.

Jednym z najpiękniejszych momentów w mojej pracy coacha jest moment, w którym klient, który był do tej pory nastawiony na osiąganie materialnych celów, zadaje mi pytanie – Bożena, co to jest life purpose? Jak mam odkryć mój sens życia? Po co tu jestem? Wtedy nasza wspólna podróż wchodzi na zupełnie inny poziom, staje się jeszcze bardziej fascynująca.

Bożena Wujec

 

Odkryj swoje IKIGAI. Odkryj to, co daje Ci poczucie sensu, spełnienia, sukcesu i wkładu w życie innych ludzi.

 

 Witamy Cię na Kursie!

Gratulujemy, że odważyłaś się przyjrzeć się swojemu życiu i odkryć to, co przynosi Ci poczucie sensu i spełnienia.

Być może jest to coś, co w trakcie kursu odkryjesz od razu. Być może, na odkrycie swojego IKIGAI będziesz potrzebowała znacznie więcej czasu. Daj sobie tyle czasu na osobistą refleksję, ile potrzebujesz. Pytania, na które będziesz odpowiadać sobie w czasie tej wewnętrznej podróży należą do najważniejszych życiowych poszukiwań.

 Zapraszamy!

 

Struktura kursu

Kurs został zaplanowany jako proces składający się z kolejno następujących po sobie 7 Kroków. Zapraszamy Cię do tego, abyś realizowała je krok po kroku, tak, aby swoje kolejne odkrycie budować na poprzednim. W ten sposób cały proces ostatecznie doprowadzi się do odkrycia istoty tego, po co tu jesteś.

Możesz przez kurs IKIGAI przechodzić wielokrotnie, ponieważ zapewne za każdym razem będziesz odkrywać coś nowego i za każdym razem proces wglądu w siebie będzie mocniejszy. 

Na platformie kursu znajdziesz następujące elementy: 

  • Kurs składa się z kolejno postępujących po sobie modułów, ułożonych w 7 Kroków, które znajdziesz po lewej stronie ekranu 
  • Na początku kurs ustal ze sobą swój osobisty Kontrakt. Wydrukuj go i podpisz. Niech będzie on Twoim pełnym miłości zobowiązaniem do rozwoju.
  • Przygotuj też swój osobisty Dziennik do zapisywania własnych refleksji a przy każdej lekcji znajdziesz Zeszyt do ćwiczeń, do pobrania w formie pdf
  • W każdym module znajdziesz Dodatkowe ćwiczenia, które pomogą Ci w znalezieniu odpowiedzi na trudne pytania
  • Jako Bonus przygotowaliśmy dla Ciebie pracę z Kartami Coachingowymi. Koniecznie z nich skorzystaj!
  • Zapraszamy Cię także do skorzystania z dodatkowych Sesji Coachingowych. Dzięki współpracy z coachem, szybciej i łatwiej znajdziesz odpowiedzi na istotne pytania.
  • Na końcu kursu czeka Cię niespodzianka – Dyplom ukończenia Kursu IKIGAI – Odkryj sens swojego życia!

Zapraszamy do wewnętrznej podróży! Zapraszamy do do odkrycia tego, co tworzy istotę Twojego życia – Twojego IKIGAI.

Bożena Wujec i Agnieszka Baranowska