“Sexy zaczyna się w głowie”

Opublikowano: środa, 22, styczeń 2014 09:10 Autor: Bożena Wujec

“Sexy zaczyna się w głowie” to niezwykły projekt, którego początkiem jest niezwykła opowieść. Opowieść o wyjątkowej kobiecie, która dzięki coachingowi odmieniła swoje życie. Karolina Cwalina, pomysłodawczyni „Sexy Zaczyna się w Głowie”, zmagała się z otyłością (ważyła 117kg), a także ciężką chorobą. Cierpiała z powodu niskiego poczucia własnej wartości, braku wiary w siebie. Czuła się bezsilna i straciła nadzieję, że coś w jej życiu może się zmienić. I wtedy trafiła na coaching. Dzięki głębokiej pracy coachingowej, przeszła prawdziwą wewnętrzną przemianę, która zaowocowała zmianami w całym jej życiu. Dziś jest pewną siebie, piękną kobietą, szczuplejszą o 58 kg, realizującą marzenia, z entuzjazmem spoglądającą w przyszłość. Sama jest coachem, inspiruje i wspiera dziś inne kobiety w drodze do zmian.

Przeczytaj więcej: sexyzaczynasiewglowie.pl

A oto Karolina w programie “Dzień dobry TVN”:

Pytanie do Karoliny: Po jest coach? Czy sami nie możemy sobie zadać ważnego pytania? To wydaje się proste: Co mi dolega? – Czuję się nieszczęśliwy. A co chciałbym z tym zrobić? – Chciałbym schudnąć.

Karolina: Czasami boimy się tych odpowiedzi. Nie znam człowieka, który by nie wiedział że, aby schudnąć trzeba się odchudzać. Musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy to jest ważne, kim będziemy jak zaczniemy to robić.

Zobacz wywiad: Sexy zaczyna się w głowie